Müşteri Hizmetleri

+90 212 519 58 64

Auzef Lisans

Alt Kategoriler


Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 28 (1 Sayfa)

ANAYASA HUKUKU DAVRANIŞ BİLİMLERİ SOSYOLOJİ ULUSLARARASI İLİŞKİLERE GİRİŞ..

₺460,00

rating

ÇAĞDAŞ SİYASİ DÜŞÜNCELERENERJİ POLİTİKALARIİNSAN HAKLARI VE DEMOKRATİKLEŞME KAMU MALİYESİOSMANLI DİPLOMASİ TARİHİ SOSYAL BİLİMLERDE YÖNTEM..

₺600,00

rating

BALKANLAR SİYASETİ ÇATIŞMA ÇÖZÜMLEME VE MÜZAKERE TEKNİKLERİ DEVLET KURAMLARI DİPLOMASİ VE KRİZ YÖNETİMİ ELİŞMEKTE OLAN ÜLKELER SİYASETİ ULUSLARARASI İ..

₺600,00

rating

ANNE-ÇOCUK BESLENMESİGELİŞİM PSİKOLOJİSİİSTATİSTİKYAŞAM BECERİLERİ  Sitemiz üzerinde satışı yapılan kitaplar İstanbul Üniversitesi tarafında..

₺480,00

rating

AHLAKİ GELİŞİM VE DEĞERLER EĞİTİMİAİLE DANIŞMANLIĞIÇOCUK GELİŞİMİ ARAŞTIRMALARIÇOCUK VE MÜZİKGELİŞİMSEL PSİKOPATOLOJİOKUL ÖNCESİ EĞİTİM PROGRAMLARI-II..

₺680,00

rating

ÇOCUK GELİŞİMİNDE GİRİŞİMCİLİKÇOCUKLUKTA BEYİN GELİŞİMİERKEN ÇOCUKLUK DÖNEMİNDE YABANCI DİL EĞİTİMİRİSK ALTINDA BULUNAN ÇOCUKLAR VE EĞİTİMLERİYÖNETİM ..

₺690,00

rating

BÖLGESEL COĞRAFYAYA GİRİŞEKONOMİK FAALİYETLERFİZİKİ COĞRAFYAYA GİRİŞKÜLTÜREL COĞRAFYA: İNSAN-KÜLTÜR-MEKAN *** Her Ders Ayrı Ayrı (Helezon) spiral..

₺550,00

rating

HİDROGRAFYAKIRSAL COĞRAFYAKLİMATOLOJİ (BASINÇ,RÜZGAR,NEM)TARIM COĞRAFYASITOPRAK COĞRAFYASIULAŞIM COĞRAFYASI *** Her Ders Ayrı Ayrı (Helezon) spir..

₺750,00

rating

BİTKİ COĞRAFYASIDÜNYA BÖLGELERİ: AFRİKASANAYİ COĞRAFYASITARİHİ COĞRAFYATOPOGRAFYALARTÜRKİYE TARIM COĞRAFYASI  *** Her Ders Ayrı Ayrı (Helezo..

₺640,00

rating

REKREASYON BİLİMİNE GİRİŞSPOR ANATOMİSİSPOR BİLİMLERİNE GİRİŞSPORDA İLETİŞİM BECERİLERİSitemiz üzerinde satışı yapılan kitaplar İstanbul Üniversitesi ..

₺390,00

rating

ANTRENMAN BİLGİSİPERFORMANS TESTLERİSPOR BİYOMEKANİĞİ VE HAREKET ANALİZİSPOR İŞLETMECİLİĞİSPORDA KALİTE YÖNETİMİSPORDA STRATEJİK YÖNETİMSitemiz üzerin..

₺620,00

rating

BİLGİ FELSEFESİFELSEFİ DÜŞÜNCENİN OLUŞUMUİLKÇAĞ KLASİK DÖNEM FELSEFESİİLKÇAĞ KLASİK DÖNEM FELSEFESİ METİNLERİ *** Her Ders Ayrı Ayrı (Helezon) sp..

₺420,00

rating

FELSEFE TARİHİ SORUNLARI IIMANTIK FELSEFESİSOSYAL PSİKOLOJİYE GİRİŞ IISOSYOLOJİ TARİHİ IITÜRK İSLAM FELSEFESİ TARİHİ IIYENİÇAĞ FELSEFESİ *** Her ..

₺590,00

rating

20.YY.FELSEFESİÇAĞDAŞ SOSYOLOJİ TEORİLERİMANTIK ÇEŞİTLERİ IITANZİMAT'TAN GÜNÜMÜZE TÜRK DÜŞÜNCESİYAŞAMA FELSEFELERİZİHİN FELSEFESİ  *** Her D..

₺530,00

rating

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİNDE GÜNCEL KONULAR VE UYGULAMALAR İŞ ETİĞİ KOÇLUK STRATEJİLERİKÜLTÜRLERARASI İLETİŞİM VE SOSYAL MEDYA PROJE YÖNETİMİ ULUSLAR..

₺550,00

rating

ÇALIŞMA ALANLARINDA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ II ( FİZİKSEL+ BİYOLOJİK+ KİMYASAL RİSK ETMENLERİ)İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MEVZUATI - IİŞ SAĞLIĞI VE GÜVENL..

₺650,00

rating

ÇALIŞMANIN SEYRİ VE SAĞLIK ELEKTRİK İLE  ÇALIŞMALARDA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ STAJI İŞ SAĞLIĞI ..

₺470,00

rating

ANAYASA HUKUKUMEDENİ HUKUKSOSYOLOJİULUSLARARASI İLİŞKİLERE GİRİŞSitemiz üzerinde satışı yapılan kitaplar İstanbul Üniversitesi tarafından öğrencilere ..

₺480,00

rating

KÜÇÜK GRUPLAR SOSYOLOJİSİPSİKOLOJİYE GİRİŞ IISOSYOLOJİYE GİRİŞ IIUYGARLIK TARİHİ  *** Her Ders Ayrı Ayrı (Helezon) spiral ciltlidir.***Sitem..

₺450,00

rating

FELSEFE TARİHİ SORUNLARI IIKENT SOSYOLOJİSİSOSYAL PSİKOLOJİYE GİRİŞ IISOSYAL TABAKALAŞMASOSYOLOJİ TARİHİ IITÜRK SOSYOLOJİ TARİHİ *** Her Ders Ayr..

₺600,00

rating

BİLİMSEL BİLGİNİN SOSYOLOJİSİÇAĞDAŞ SOSYOLOJİ TEORİLERİEĞİTİM SOSYOLOJİSİENDÜSTRİ SOSYOLOJİSİGÜNDELİK HAYATIN SOSYOLOJİSİMODERNLİĞİN SOSYOLOJİSİ ..

₺540,00

rating

İKTİSAT  SOSYOLOJİSİEDEBİYAT, SANAT VE TOPLUMSİYASET SOSYOLOJİSİGİRİŞİMCİLİKKENTSEL YENİLEŞME VE KENTSEL DÖNÜŞÜMKÜRESELLEŞEN DÜNYADA TOPLUMSAL ME..

₺600,00

rating

ANTİK YUNAN SOSYAL TARİHİDOĞU AVRUPA TÜRK TARİHİKURULUŞ VE YÜKSELİŞ DEVRİ OSMANLI TARİHİOSMANLI TARİHİ METİNLERİROMA TARİHİUYGURLAR Sitemiz üzeri..

₺700,00

rating

AKKOYUNLU, KARAKOYUNLU VE SAFEVİLER TARİHİALTINORDU TARİHİAVRUPA TARİHİMEMLÜKLER TARİHİRUSYA TARİHİTÜRKİSTAN TARİHİ *** Her Ders Ayrı Ayrı (Helez..

₺600,00

rating

I. DÜNYA SAVAŞI TARİHİ (1914-1918)II. MEŞRUTİYET DÖNEMİ TARİHİOSMANLI SOSYAL TARİHİTÜRK DEMOKRASİ TARİHİTÜRK DIŞ POLİTİKASITÜRKİYE CUMHURİYETİ TARİHİ&..

₺620,00

rating

DIŞ TİCARETİN FİNANSMANI VE TEŞVİKİE-TİCARETLOJİSTİK VE TAŞIMA HUKUKUPAZARLAMA YÖNETİMİYÖNETİM MUHASEBESİYÖNEYLEM ARAŞTIRMASISitemiz üzerinde satışı y..

₺640,00

rating

BİLGİSAYAR ORGANİZASYONUİLETİŞİM SOSYOLOJİSİMALİYET MUHASEBESİVERİ BİLİMİVERİ TABANI YÖNETİM SİSTEMLERİWEB PROGRAMLAMA ISitemiz üzerinde satışı yapıla..

₺650,00

rating

BİLİŞİM SİSTEMLERİ ANALİZ VE TASARIMI KURUMSAL BİLGİ SİSTEMLERİSİBER GÜVENLİK SİSTEM YÖNETİMİ VE BULUT BİLİŞİM VERİ MADENCİLİĞİ YAPAY ZEKASitemiz üzer..

₺600,00

rating